Neden Biz?

Setenay YARDIMCI

5 yılımı burada geçirdim. Yurt değil ev oldu bana. Herkes oldukça samimi ve güler yüzlü. Yurt müdiremiz şahane! Buradaki güzel ortamı başka bir yurtta bulmak mümkün değil.

Sedef HAYAT

Merhaba, Özel Hazal Kız Öğrenci Yurdu’nda geçirdiğim 6 ay boyunca ilk etapta evimde bulduğum huzuru burada buldum. Personellerin verdiği güven çok önemli ve kendi evimde gibi hissediyorum. Ev ortamı olması çok güzel. Bütün öğrenci ve personellerle iletişim çok güzel oluyor. Bu yüzden büyün öğrencilere gönül rahatlığıyla Özel Hazal Kız Öğrenci Yurdu’nu tavsiye ediyorum.

Esra TÜRKAY

Merhabalar, yurdum değil evim olarak gördüğüm bu mekanda, ailesine çok bağlı bir kız olarak daha önce çok sayıda yurt değiştirmiş ve bir türlü aradığı huzuru ve samimiyeti bulamamış bir öğrenci olarak, herkesle eşit şartlarda yaşayan ve ailem kadar değer verdiğim kadrosuyla burada ikamet ediyorum. Hiçbir zaman sevgisini esirgemeyen görevlilerimiz ve müdürümüzle burada öğrenci olmak gerçekten inanılmaz. Maddiyatı hiçbir zaman ön planda tutmayan, tamamıyla buradaki cici kızların rahatına ve huzuruna odaklanmış bir ekip… Asla kavga, gürültü, tartışma olmayan ve herkesin barış barış içinde yaşadığı, birbirini sevip saygı duyduğu bu sevimli köşkte hayatınızın en güzel zamanlarını yaşayacağınızı temin ederim. Gelin ve görün…

Fatma ESEN

Merhabalar, Özel Hazal Kız Öğrenci Yurdu’nda geçirdiğim 2 yıl boyunca ilk etapta bana verdiği güvenle kendimi evimde hissettim. Evimde bulduğum huzuru, yurdun bütün öğrencileri ve personelleriyle bir arada yaşadım. Hastalandığımda bile desteğini ve özel hizmetini esirgemeyen yurt personellerine özellikle teşekkür ediyorum. Bu yüzden bütün öğrencilere gönül rahatlığıyla Özel Hazal Kız Öğrenci Yurdu’nu tavsiye ediyorum.

 

Selen ÖZKAN

Özel Hazal Kız Öğrenci Yurdu’nu şöyle bir kez daha düşündüm de yurt değil de benim evimdi. Altıncı sene içerisinde bulunduğum şu günde geriye dönüp baktığımda kocaman bir altı sene. Dile kolay değil. Çoğu zaman dışarıda arkadaşlarım soruyorlar. “Nerede kalıyorsun, evin nerede?” diyorlar. Hazal’ı tarif ediyorum. İstemsiz yurt değil de evim diyorum. Çatısı altında başta Aysel abla yurt sahibi olarak kendisi sert görünür ama aslında kocaman yürekli cesareti ile beni her zaman kendisine hayran bırakan güçlü bir kadın. Çok da iyi bir arkadaştır.

Hazal Kız Yurdu demiyorum EVİ. Çok samimi, içten çalışanlarıyla onlar benim ikinci annelerim; Şennur Abla ve Hatice Abla yurdun yurt olmasının yanında ev gibi samimi bir ortam hissedilmesinde büyük etken. Evimde daha kaç yıl kalırım bilmiyorum ama şunu biliyorum ki, her zaman kalabileceğim samimiyetini yitirmeyen, güler yüzlü çalışanlarıyla hayatımda izi kalmış ve yer edinecek bir yer olarak kalacak.

Gülşah SAĞ

Merhaba. 3 yıldır Hazal Kız Öğrenci yurdunda kalmaktayım. Okuluma 1.5 saatlik mesafede olmasına rağmen başka bir yurt tercih etmedim. Çünkü İstanbul gibi bir şehirde ailem yanımda değilken yaşadığım yeri evim olarak benimsemek, kendimi güvende hissetmek benim için önemliydi. Yurt yöneticimiz Aysel abla’ya kurduğu ve yönettiği bu yurt için  teşekkür ediyorum ama esas olarak samimiyeti, verdiği güveni, yeri geldiğinde annelik yeri geldiğinde yaptığı ablalıktan dolayı çok teşekkür ediyorum. Yaşanılacak yer elbet bulunur ama önemli olan içindeki insanlardır.  Ben İstanbul’da bu yurt sayesinde bir aile kazandım. Umarım sizlerde bu şekilde bahsedeceğiniz insanlar kazanırsınız.

Zeynep SENCAN

08.09.2011 – 30.06.2015

Küçük bir çocuktum daha bu duvarların arasına adım attığımda.

Aylar geçti yılları geçti…

Hem gözyaşlarım oldu hem de bol tebessümlerim…

Hakkınızı helal edin, her şey için…

 

Merhaba, Özel Hazal Kız Öğrenci Yurdu’nda geçirdiğim 6 ay boyunca ilk etapta evimde bulduğum huzuru burada buldum. Personellerin verdiği güven çok önemli ve kendi evimde gibi hissediyorum. Ev ortamı olması çok güzel. Bütün öğrenci ve personellerle iletişim çok güzel oluyor. Bu yüzden büyün öğrencilere gönül rahatlığıyla Özel Hazal Kız Öğrenci Yurdu’nu tavsiye ediyorum.
Sedef HAYAT